John Deere X950R 0.0

Kosiarka samojezdna John Deere X950R

Wyprzedaż

 • gwarancja
 • książka serwisowa
 • Opis

  Agro-Siec Maszyny

  posiada w swojej ofercie maszynę do sprzedaży:

  Kosiarka John Deere X950R

  Kosiarka z bardzo mocnym silnikiem 25,2 KM oraz agregatem koszącym 137 cm. Zbiorniki na trawę ułatwiają obsługę zbieranych ścinków trawy. Stanowisko operatora jest wygodne i przestronne. Elementy sterowania są wygodne i proste w obsłudze. Pedały sterowania Twin Touch™ - łatwość użycia i funkcja tempomatu.

  3-cylindrowy silnik wysokoprężny oferuje trwałość i oszczędność zużycia paliwa.

  Wygodny hydrostatyczny układ napędowy

  Kosiarka może pełnić funkcję maszyny całorocznej – możliwość doposażenia w zamiatarkę przednią, pług odśnieżny lub pług wirnikowy.

  Cena – 69 000 PLN netto

  Zachęcam do kontaktu po więcej informacji i do oglądania maszyny.

  Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 6, par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualności ogłoszenia.

  Link do ogłoszenia

  maszyny.agro-siec.pl/kod/6cg1

  ()

  84 870 PLN brutto

  69 000 PLN netto

  faktura VAT

  • Numer oferty: AKL63M69
  • Rok produkcji: 2019
  • Napęd: kosiarki
  • Motogodziny: 0 mth
  • Wysokość podnośnika:0
  • Liczba osi: 0
  • Skrzynia biegów:
  • Uszkodzony: Nie
  • Kraj pochodzenia:
  • Kolor:
  • VIN:

  Dane kontaktowe

  Osoba do kontaktu: Agro-Sieć Maszyny
  Telefon: 664 144 575
  Adres: 86-200 Chełmno
  ul. Magazynowa 2

  Czy chcesz
  sprzedać swoją maszynę?

  Możemy ci pomóc!
  Skorzystaj z formularza odkupu.

  Wypełnij formularz

  Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć maszyny Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: 86-200 Chełmno, Magazynowa 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców krajowego rejestru sądowego, prowadzonego przez SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000446243, e-mail: d.krzywinski@agro-siec.pl, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: PL8751555240, REGON: 341365743.

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (UODO).

  Administrator będzie przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia na Twoją rzecz usług / realizacji umowy (regulamin), dopasowania usług do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa usług, w tym wykrywania nadużyć i cyberataków, jak również w celach statystycznych i w zakresie ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

  Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług Administratora na podstawie uzasadnionego interesu oraz, za Twoją zgodą, marketingu produktów i usług podmiotów trzecich. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez Administratora opisane są w polityce prywatności oraz regulaminie.

  Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, które wywoływałoby wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływało, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów łączenia danych z działów portalu w celach marketingowych aby kierować do Ciebie bardziej dopasowane komunikaty reklamowe

  Copyright © 2021, maszyny.agro-siec.pl     wykonane przez AKoL.pl