inny pług ED 100, packomat 4 , 3+1 , 4 korpusy, po pokazowy, demo, gw 0.0

Opis

Agro-Siec Maszyny

posiada w swojej ofercie maszynę do sprzedaży: pług obrotowy

KVERNELAND ED 100 3+1

korpusy z Packomatem

SPECYFIKACJA:

- Pług zawieszany obracalny

- Skokowa regulacja szerokości orki 12”, 14”, 16”, 18”, 20”.

- Mechaniczna regulacja pierwszej skiby

- Zabezpieczenie na kamienie non-stop (resorowe)

- Głowica 200 dla ciągników o max. Mocy 200 KM

- Koło kopiująco transportowe 320/60-18

- Rama 100x200 mm

- Korpus nr. 28 z dłutem knock-on (głębokość orki – 26 cm, szerokość dna bruzdy – 30 cm, szerokość otwarcia bruzdy – 73 cm)

- Siłownik liniowania wspomagający obrót.

- Listwy ścinające

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

- Packomat S

- Szer. 2,4 m

- Pierścienie 600 mm

- Rozstaw pierścieni 20 cm

Maszyna fabrycznie nowa

CENA: 79 900 PLN NETTO

Zachęcam do kontaktu po więcej informacji i do obejrzenia.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 6, par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualności ogłoszenia.

Link do ogłoszenia

maszyny.agro-siec.pl/kod/6a1b

()

98 277 PLN brutto

79 900 PLN netto

faktura VAT

 • Numer oferty: AKL62RZV
 • Rok produkcji: 2018
 • Napęd: pługi
 • Motogodziny: 0 mth
 • Wysokość podnośnika:0
 • Liczba osi: 0
 • Skrzynia biegów:
 • Uszkodzony: Nie
 • Kraj pochodzenia:
 • Kolor:
 • VIN:

Dane kontaktowe

Osoba do kontaktu: Agro-Sieć Maszyny
Telefon: 664 144 575
Adres: 86-200 Chełmno
ul. Magazynowa 2

Czy chcesz
sprzedać swoją maszynę?

Możemy ci pomóc!
Skorzystaj z formularza odkupu.

Wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć maszyny Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: 86-200 Chełmno, Magazynowa 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców krajowego rejestru sądowego, prowadzonego przez SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000446243, e-mail: d.krzywinski@agro-siec.pl, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: PL8751555240, REGON: 341365743.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (UODO).

Administrator będzie przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia na Twoją rzecz usług / realizacji umowy (regulamin), dopasowania usług do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa usług, w tym wykrywania nadużyć i cyberataków, jak również w celach statystycznych i w zakresie ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług Administratora na podstawie uzasadnionego interesu oraz, za Twoją zgodą, marketingu produktów i usług podmiotów trzecich. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez Administratora opisane są w polityce prywatności oraz regulaminie.

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, które wywoływałoby wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływało, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów łączenia danych z działów portalu w celach marketingowych aby kierować do Ciebie bardziej dopasowane komunikaty reklamowe

Copyright © 2021, maszyny.agro-siec.pl     wykonane przez AKoL.pl