Vaderstad Tempo F8 siewnik punktowy 0.0

Vaderstad Tempo F8 siewnik punktowy

Wyprzedaż

Opis

Agro-Sieć Maszyny posiada w swojej ofercie:

Vaderstad Tempo F8

W siewniku Tempo F 8 z ośmioma sekcjami wysiewającymi zastosowano cztery koła podporowe, które są sprzężone w jeden układ hydrauliczny.

Siewnik można wyposażyć w duży zbiornik do nawozu oraz nawozowe redlice talerzowe. W zależności od modelu maszyny zbiornik ma pojemność 1275 albo 1700 litrów. Elektryczny napęd układu dozującego nawóz pozwala na zmianę ilości dozowanego nawozu. Podobnie jak sekcje wysiewające nasiona, można wyłączać poszczególne sekcje nawozowe. Pozwala to uzyskać optymalne rezultaty na polach o nieregularnych kształtach.

Tempo F to siewnik ciągniony, a to oznacza mniejsze obciążenie ciągnika ciężarem maszyny. Dzięki temu można wykorzystywać mniejszy ciągnik z niższym ciśnieniem w oponach bez uszczerbku dla wydajności. Ponieważ ciężar rozkłada się na koła ciągnika i elementy siewnika, prawdopodobieństwo powstania twardej, zbitej warstwy gleby w śladach ciągnika jest bardzo małe. Właściwa struktura gleby i wyrównane warunki na całym polu zapewniają wielkie korzyści.

CENA: 339 900 PLN NETTO

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 6, par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualności ogłoszenia.

Link do ogłoszenia

maszyny.agro-siec.pl/kod/6cqv

()

418 077 PLN brutto

339 900 PLN netto

faktura VAT

 • Numer oferty: AKL63MTX
 • Rok produkcji: 2020
 • Napęd: siewki i siewniki
 • Motogodziny: 0 mth
 • Wysokość podnośnika:0
 • Liczba osi: 0
 • Skrzynia biegów:
 • Uszkodzony: Nie
 • Kraj pochodzenia:
 • Kolor:
 • VIN:

Dane kontaktowe

Osoba do kontaktu: Agro-Sieć Maszyny
Telefon: 664 144 575
Adres: 86-200 Chełmno
ul. Magazynowa 2

Czy chcesz
sprzedać swoją maszynę?

Możemy ci pomóc!
Skorzystaj z formularza odkupu.

Wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć maszyny Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: 86-200 Chełmno, Magazynowa 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców krajowego rejestru sądowego, prowadzonego przez SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000446243, e-mail: d.krzywinski@agro-siec.pl, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: PL8751555240, REGON: 341365743.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (UODO).

Administrator będzie przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia na Twoją rzecz usług / realizacji umowy (regulamin), dopasowania usług do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa usług, w tym wykrywania nadużyć i cyberataków, jak również w celach statystycznych i w zakresie ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług Administratora na podstawie uzasadnionego interesu oraz, za Twoją zgodą, marketingu produktów i usług podmiotów trzecich. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez Administratora opisane są w polityce prywatności oraz regulaminie.

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, które wywoływałoby wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływało, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów łączenia danych z działów portalu w celach marketingowych aby kierować do Ciebie bardziej dopasowane komunikaty reklamowe

Copyright © 2021, maszyny.agro-siec.pl     wykonane przez AKoL.pl