Vaderstad Agregat uprawowo-siewny Spirit 400S Vaderstad

Agregat uprawowo-siewny Spirit 400S Vaderstad

Opis

Agregat uprawowo-siewny Spirit 400S Vaderstad

OPIS OGÓLNY:

Pneumatyczny agregat uprawowo-siewny Spirit 400S zapewnia imponującą precyzję siewu. Zastosowano w niej bardzo precyzyjny system utrzymania żądanej głębokości roboczej. Każde koło wału utrzymuje żądaną głębokość roboczą jednej złożonej z dwóch talerzy redlicy nasiennej. W układzie mocowania zastosowano belkę TriForce oraz gumowe elementy amortyzujące. Aby zapewnić stałą głębokość siewu na pochyłych polach i na polach o różnorodnych typach gleb agregaty wyposażono w układ hydrauliczny aktywnie dostosowujący nacisk wywierany na redlice nasienne i sekcje boczne maszyny. Dzięki przesunięciu względem siebie kół wału o dużej średnicy, umieszczonych przed redlicami nasiennymi, zapewniono optymalną ponowną konsolidację gleby przy zminimalizowaniu problemu spychania gleby, co ma szczególne znaczenie przy pracy na polach o glebach lekkich. Ta konstrukcja w połączeniu z różnorodnymi narzędziami przednimi gwarantuje doskonałe wyniki uprawy, które umożliwiają idealne wschody w różnorodnych warunkach glebowych. Aby zapewnić optymalne wyniki uprawy i siewu na uwrociach, agregaty Spirit 400 wyposażono w automatyczny, sekwencyjny układ kontroli wykonywanych operacji. Wykorzystany w tym modelu układ dozujący Fenix z napędem elektrycznym zapewnia precyzję siewu. Agregaty te sieją w rozstawie 12,5 cm. Zbiornik nasienny ma pojemność 3800/4000 litrów. Dostępne szerokości robocze to 4/6/8/9 metrów. Po złożeniu szerokość transportowa wszystkich modeli to 3 metry.

Wyposażenie:

Znaczniki boczne

Bez hamulców

Pakiet bezpieczeństwa (transport)

Ucho zaczepowe 40 mm

Radar

Sztywna stopa podporowa

Opony standardowe

System Disc Aggressive (SDA)

CrossBoard Heavy do System Disc Aggressive (CBH SDA)

Złącze zasilające (do ciągników bez złącza ISOBUSa)

Brona tylna Heavy

Zestaw wyrównujący na lekką glebę

Znaczniki przedwschodowe

Skrobaki do kółek dociskowych

E-Control (iPad + E-Keeper). Wymagany jest Gateway

Cena netto: 399 000 PLN

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 6, par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualności ogłoszenia

Link do ogłoszenia

maszyny.agro-siec.pl/kod/6f73

()

490 770 PLN  brutto

399 000 PLN  netto

  • Numer oferty: AKL643HP
  • Rok produkcji: 2023
  • Kategoria: maszyny rolnicze
  • Podkategoria: agregaty
  • Uszkodzony: Nie
  • Kolor:
  • VIN:

Dane kontaktowe

Osoba do kontaktu: Agro-Sieć Maszyny
Telefon: 664 144 575
Adres: 86-200 Chełmno
ul. Magazynowa 2

Czy chcesz
sprzedać swoją maszynę?

Możemy ci pomóc!
Skorzystaj z formularza odkupu.

Wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć maszyny Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: 86-200 Chełmno, Magazynowa 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców krajowego rejestru sądowego, prowadzonego przez SĄD REJONOWY W TORUNIU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000446243, e-mail: d.krzywinski@agro-siec.pl, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: PL8751555240, REGON: 341365743.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego (UODO).

Administrator będzie przetwarzać Twoje dane w celu świadczenia na Twoją rzecz usług / realizacji umowy (regulamin), dopasowania usług do Twoich zainteresowań, zapewnienia bezpieczeństwa usług, w tym wykrywania nadużyć i cyberataków, jak również w celach statystycznych i w zakresie ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Ponadto Twoje dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług Administratora na podstawie uzasadnionego interesu oraz, za Twoją zgodą, marketingu produktów i usług podmiotów trzecich. Każde przetwarzanie danych osobowych wymaga odpowiedniej podstawy prawnej - szczegółowe informacje w zakresie podstaw prawnych przetwarzania Twoich danych osobowych przez Administratora opisane są w polityce prywatności oraz regulaminie.

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, które wywoływałoby wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływało, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz mechanizmów łączenia danych z działów portalu w celach marketingowych aby kierować do Ciebie bardziej dopasowane komunikaty reklamowe

Copyright © 2024, maszyny.agro-siec.pl     wykonane przez AKoL.pl